Hakkımızda

Bookmark and Share

Kuzeyden esen lezzet rüzgarları artık size bir telefon kadar yakın.

Firma olarak Türk gıda sektörüne girdiğimizde amacımız müşterilerimize üstün kalite ve hijyen ana fikrinde hizmet vermekti.

Fish of North bir birinden değişik deniz ürünleri kalite ve hijyen unsurunu göz önünde bulundurarak dünyanın değişik ülkelerinden -18C lik soğuk zinciri bozulmadan Türkiye'ye getirilip sizlerin beğenisine sunmaktadır. Bunu yaparken de gerekli sağlık sertifikası olmayan ürünleri kesinlikle menüsünde barındırmamaktadır.

Amacımız sizlerin beğenisini esas alarak yeni bir oluşum yaratmaktır. Bunu yaparken de gayemiz, uluslar arası mutfaklarda, büyük otellerde ve de birinci sınıf restaurant'larda sunulan deniz ürünleri en uygun fiyat politikasıyla ve farklı sunum şekilleriyle sizlere ulaştırmaktadır. Aynı zamanda dünyada çok bilinen ve tüketilen ama ülkemizde pek tanınmayan deniz ürünlerini sizlerin beğenisine sunmaktadır.

İşletmemizde sunulan ürünerimizin tamamı önceden hazırlanmış olmayıp, tamamı sipariş verildiği zaman yapılmakta ve o tazelikle de sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Fish of North personeli olarak, ürünlerimizin, prezantasyonu, lezzeti ve farklı tatları ile siz müşterilerimize yeni bir alışkanlık kazandıracağız.


Sürdürülebilir Balıkçılık

Gelecek nesillerinde denizlerdeki zenginliklerden yararlanması için Fish of North sürdürülebilir balıkçılığa önem vermektedir. Bunun için Fish of North vahşi yöntemlerle tutulmuş veya uygun boya gelmemiş ürünlere menülerinde yer vermez. Sürdürülebilir balıkçılık politikamız için tıklayın.

Fish of North - Euro Asia Gıda.

Adres :  Mecidiyeköy Mah. Şehit Er Cihan Namlı Cad. Eroğlu Apt. 104/B Şişli İstanbul

Telefon :  (212) 217 0330  /  Faks : (212) 217 0330

info@fishofnorth.com : info@fishofnorth.com