Kültürümüz

Bookmark and Share

Biz ilk restoranımızı açtığımızdan beri, Fish of North konukseverliğin ruhuna odaklanmıştır. Biz her misafirimizi ailemizin bir ferdi gibi ağırlarız. Fish of North'un felsefesi, misafirlerine rahat ve konforlu hissedeceği bir ortamda eşsiz bir yemek deneyimini sunmaktır. Misafirlerimiz sadece iyi yemek ve servis bulmaz, yöneticileerimiz ve veşlerimiz her zaman misafirlerimizin beklentilerini daha iyi karşılayabilmel için birebir geri bildirim almak amacı ile her zaman misaifrlerimizin yanındadır.

Fish of North'un taahhütü en alt kademe çalışanına kadar geçerlidir. Çalışanlarımızı bir aile ferdi gibi görür ve onların gelişimini sağlamak için sürekli bilgi düzeylerini ve becerilerini arttırmak için çalışırız. Çünkü bizim taahhütümüz, çalışanlarımızın - müdürleri ve şefler dahil olmak üzere - çok uzun yıllar boyunca bizlerle bir arada çalışması ile sürdürülebilir.

Fish of North ayrıca yerel programlar ve organizasyonları destekleyerek bir parçası olduğumuz topluma paylaşımın faydasına inanmaktadır. Gerek kendi restoranımızda düzenlediğimiz organizasyonlarla ve gerekse değilik kurumlar tarafından düzenlenen organizasyonlara verdiğimiz desteklerle bir çok toplum faydası gözeten sivil toplum örgütüne de yardımlarda bulunmaktayız. 

Fish of North ailesine çalışan olarak katılmak için İnsan Kaynakları bölümüne, lisanslı Fish of North restoranı açmak için ise Franchising bölümüne bakabilirsiniz..

Rezervasyon


saat ve tarih seçin    


 

Eğer Fish of North üye kartınız varsa, lütfen numarasını rezervasyon sırasında bildirmeyi unutmayın!

Sürdürülebilir Balıkçılık

Gelecek nesillerinde denizlerdeki zenginliklerden yararlanması için Fish of North sürdürülebilir balıkçılığa önem vermektedir. Bunun için Fish of North vahşi yöntemlerle tutulmuş veya uygun boya gelmemiş ürünlere menülerinde yer vermez. Sürdürülebilir balıkçılık politikamız için tıklayın.

Fish of North - Somon Gıda Sanayi ve Dış Ticaret Ltd. Şti.

Adres :  Yıldız Posta Caddesi, Şişik Apartmanı, B Blok No 46/C-1, Gayrettepe, İstanbul

Telefon :  (212) 213 0794  /  Faks : (212) 213 0797

info@fishofnorth.com : info@fishofnorth.com