Fish of North Kart

Bookmark and Share

Sürekli Müşteri Programı

Fish of North'un sürekli müşterilerine özel programına hoş geldiniz. Fish of north'ta, her bir yemeğinizin ayrı mükemmellikte olmasını amaçlıyoruz. Bu hedefte ilerlememize yardımcı olan siz müşterilerimizi ödüllendirmek için bu programı yürürlüğe koyuyoruz. Rahatça arkanıza yaslanarak ödüllendirilmenin keyfini çıkartın.

ÜYELİK AVANTAJLARI

Üye olduğunuzda, Fish of North'ta harcayacağınız her bir 1 TL için 1 puan kazanacaksınız. Her topladığınız 100 puan bir sonraki ziyaretinizde harcayabileceğiniz 10 TL olarak hesabınızda birikecek.

Ek olarak, her bir üyemize doğum günü yada evlilik yıl dönümü gibi günlerde özel etkinlik daveti veya pdiğer promosyon tekliflerimiz olacak. Örneğin çifte ödül günleri, veya yemek yanında ek ücretsiz ikramlar gibi.

ÜYE OLMA

Fish of North'a üye olmak çok kolay. Restoranımıza geldiğinide yada paket servis hizmetimizden yaralandığınızda üyelik formunu doldurup 10 TL ödediğiniz taktirde bir sonraki ilk siparişinizde harcayabileceğiniz 10 TL'lik ödülü hemen kazanacak ve bütün üyelik haklarından anında yaralanmaya başlamış olacaksınız. 

ZATEN ÜYE MİSİNİZ?


Burayı tıklayarak kartınızı kaydedin.

Burayı tıklayarak birikmiş ödüllerinizi inceleyin veya üyelik bilgilerinizi değiştirin.

Sürdürülebilir Balıkçılık

Gelecek nesillerinde denizlerdeki zenginliklerden yararlanması için Fish of North sürdürülebilir balıkçılığa önem vermektedir. Bunun için Fish of North vahşi yöntemlerle tutulmuş veya uygun boya gelmemiş ürünlere menülerinde yer vermez. Sürdürülebilir balıkçılık politikamız için tıklayın.

Fish of North - Euro Asia Gıda.

Adres :  Mecidiyeköy Mah. Şehit Er Cihan Namlı Cad. Eroğlu Apt. 104/B Şişli İstanbul

Telefon :  (212) 217 0330  /  Faks : (212) 217 0330

info@fishofnorth.com : info@fishofnorth.com