Sürdürülebilir Balıkçılık

Bookmark and Share

Biz balık çeşitli iyi ücret ve üreme başarısı endişe, ama gerçektir olacak gibi bir iş yakalamak dahil olduğu ikiyüzlü görünür ve balık sonuçta öldürme, diye biz daha ödemezseniz Bizim deniz ve okyanusların yönetimi dikkat, tüm türler morina gibi değil, balık popülasyonlarının azalması rol oynamıştır, ancak tüm gıda zinciri asılıyor kum yılanbalığı gelen asil porpoise kadar olacaktır.

Başlıkları Kuzey Denizi'nde morina balıkçılık devlet ve sayılarda felaket düşüş odaklanmıştır. Bu düşüşün birkaç neden vardır; esas aşırı avlanması, daha doğrusu bugünün balıkçılık yöntemleri ve kota sistemleri israf ve iklim değişikliği. Kuzey Denizi'nin sıcaklığı son 40 yılda 1 derece arttı ve plankton türleri, serin suların arama uzaklaştı hangi morina larva besleme üzerinde. Morina stoklarında düşüş yengeç ve denizanası popülasyonlarında bir patlamaya yol açtı, hangi yetişkin balıkların beslenmesine. Etti Besin zincirinin en üstündeki yırtıcı sıkıntısı yavru yengeçler tarafından yenilmektedir gibi plaice ve tek olarak yassı balık, bir zincir etkisi olmuştur.

Kamu Avrupa balıkçılık suların appaling kötü yönetim ve Avrupa Ortak Balıkçılık Politikası anlamsızlığı uyanmak için tutulmaya başlanmıştır. Tahminler kadar Avrupa sularında yakalanan balıkların% 60 geri ölü atılır öneririz; kota sistemi sayesinde gerçekleşmiş ve en kısa sürede durdurmak zorunda olan bir uygulama. Ama bizim denizlerin neden olan en büyük yıkım gelişigüzel onlar deniz dibinin sürüklenmek gibi kendi ağlarına takılmış denizde tüm yaşamı öldürür trol tarafından kullanılan av araçlarının çok gelir, sadece tam olarak morina büyüdü değil, ama onların larva ve genç bir habitat ve barınak, mercanların ve diğer ekosistemler sağlayan herhangi bir diğer yakın balık, deniz tarağı ve diğer kabuklu deniz ürünleri, yosun ve deniz yosunu.

Biz, balık önemli miktarda alıcılar olarak, kaynak sürdürülebilir balıkları için her türlü çabayı ve yıkım zincirinin bir parçası olmaktan kurtulamaz. Tüketiciler olarak, size yiyecek kaynak hakkında sormak ve terminal düşüş olmayan türler yalnızca birini seçmesi gerekir. Charles Clover, kitabında Line End, deniz sahipliği hakkında birkaç iyi düşünce argümanları yaptı; esas, kim hiç balıkçılar denizlerin sahip olduğu ve bu nedenle onlardan alınan neyin üzerinde tüm haklara sahip karar verdi? Şüphesiz deniz ve okyanusların everone ait ve biz gelecek nesiller için sağlık sağlamak için bir sorumluluğumuz var.


Sürdürülebilir Balıkçılık

Gelecek nesillerinde denizlerdeki zenginliklerden yararlanması için Fish of North sürdürülebilir balıkçılığa önem vermektedir. Bunun için Fish of North vahşi yöntemlerle tutulmuş veya uygun boya gelmemiş ürünlere menülerinde yer vermez. Sürdürülebilir balıkçılık politikamız için tıklayın.

Fish of North - Euro Asia Gıda.

Adres :  Mecidiyeköy Mah. Şehit Er Cihan Namlı Cad. Eroğlu Apt. 104/B Şişli İstanbul

Telefon :  (212) 217 0330  /  Faks : (212) 217 0330

info@fishofnorth.com : info@fishofnorth.com